Spalio 10 d. įvyko LVBOS projekto NOBP1-14 mokymai „Socialiniai tinklai – įrankiai vietos bendruomenių veiklai viešinti“. Mokymų lektoriai: dr. Jolanta Pivorienė, Algimantas Lekevičius, Sakalas Gorodeckis ir moderatorius Donatas Brandišauskas.
Dr. Jolanta Pivorienė papasakojo ne tik apie socialinius virtualiuosius tinklus, bet ir apie socialinius tinklus visuomenėje, kaip jie kuriami, apie ryšius tarp įvairių socilanių grupių, pateikė patarimų, kaip kurti socialinius tinklus ir viešinti savo veiklą, apie  projektu viešinimą ir pateikimą savo grupėse.
Tikro savo srities specialisto, jau 20 metų fiksuojančio Vilniuas m. Užupio bendruomenės gyvenimą ir aplinkinius įvykius Algimanto Lekevičiaus praktinė paskaita ir patarimai buvo ypač naudingi: Kaip filmuoti mobiliu telefonu, kaip montuoti filmą ir kaip skelbti. Kaip kurti bendruomeninę televiziją.
Kaip naudotis ir administruoti socialinį tinklą Facebook, žingsnis po žingsnio, labai plačiai ir išsamiai, parodė, paaiškino ir pabėrė naudingų patarimų VBA pirmininkas ir Užupio bendruomenės premjeras Sakalas Gorodeckis.
Visi video įrašai paskelbti Įvykių (events) sąraše.
Dėkojame vilniečiams už gerą darbą. https://www.facebook.com/Vilniausbendruomeniuasociacija/videos/1802763626405308/?hc_ref=ARQsHRvrizOl7blJu7vxTr2ZlDlE3eUnqZ2giwehb8MvnhJon2mOOXrqQ2AyZgjqjU8

Mokymai vykdomi pagal Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos projekto Nr. NOBP1-14, finansuojamo SADM biudžeto lėšomis, veiklų planą.

You are currently viewing Socialinių tinklų valdymo mokymai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.