Rugsėjo 19 dieną Klaipėdos miesto savivaldybėje įvyko LVBOS tarybos narių susitikimas su miesto bendruomenėmis ir seniūnaičiais. Susitikime dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento vyr. specialistė Renata Razgienė.
Buvo pristatyta Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų veikla, Vilniaus miesto Balsių bendruomenės pirmininkas Rimantas Micka papasakojo apie Vilniaus miesto bendruomenų veiklą ir Balsių bendruomenės nuveiktus darbus. Kauno miesto bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas papasakojo apie Kauno bendruomenių centrų veiklą.
Daug diskusijų sukėlė vietos bendruomenių stiprinimo programos įgyvendinimo aktualijos. Klaipėda pasižymi savo išskirtiniu bruožu, čia nėra seniūnijų, miestas padalintas į keturias teritorijas, kuriose veikia bendruomenės. Jiems įgyvendinti vietos bendruomenių stiprinimo programą nėra lengva, nes vietos bendruomenės yra neseniai susikūrę, trūksta patirties. Džiugina tas faktas, kad Klaipėdos mieste yra jau 10 vietos bendruomenių. Labai tikime, kad ateityje atsiras ir skėtinė vietos bendruomenes atstovaujanti organizacija Klaipėdoje, kurią norėtume pakviesti tapti LVBOS nare ir atstovauti pajūrio krašto vietos bendruomenes.
Nors šis susitikims su pajūrio krašto miesto vietos bendruomenėmis buvo pirmasis, bet tikime ne paskutinis. Dėkojame Saulius Liekiui už pagalbą organizuojant susitikimą.

You are currently viewing Susitikimas su Klaipėdos miesto bendruomenių organizacijomis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.