Spalio 16 dieną Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos aktyvas ir LR Seimo narė Guoda Burokienė  Panevėžyje organizavo susitikimą su miesto bendruomenių atstovais.
Susitikimo metu LR Seimo narė G. Burokienė pristatė naujai rengiamus teisės aktus, Panevėžio miesto bendruomenės pasidalino savo rūpesčiais ir pasiekimais, o LVBOS tarybos pirmininkė Reda Kneizevičienė bei nariai papasakojo apie organizacijos veiklą, bendruomenių veiklą Kaune ir Vilniuje,  ateities planus, naujas finansavimo programas vietos bendruomenėms, t. t. ir SADM 2017-2019 m. Bendruomenių rėmimo programą. LVBOS nariai ir G. Burokienė konsultavo šios programos įgyvendinimo, skėtinės organizacijos steigimo ir kt. klausimais
Tikime, kad šis susitikimas paskatins Panevėžyje įsikurti skėtinę bendruomeninę organizaciją, kuri galėtų atstovauti Aukštaitijos regioną Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungoje.

Šis susitikimas buvo rengiamas pagal SADM skėtinių organizacijų projektą „Lietuvos vietos bendruomenių sektoriaus ir vietos savivaldos bendradarbiavimo stiprinimas“.

You are currently viewing Susitikimas su Panevėžio bendruomenių organizacijomis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.