• Post category:Naujienos

LR Vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas. Lietuvoje yra 11 regionų plėtros tarybų.
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga ir jos nariai yra socialiniai partneriai, todėl kviečiame siūlyti vietos bendruomenių atstovus į šias tarybas.

Prisijungti prie dešimties regionų plėtros tarybų kviečiami Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje atstovaujamų verslo ir darbdavių asociacijų – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos – atstovai. 

Taip pat siūlyti savo atstovus kviečiamos profesinės sąjungos, darbdavių organizacijos ir jų susivienijimai, tam tikros profesijos atstovus vienijančios organizacijos, švietimo ir mokslo institucijos bei socialinės ekonomikos srityje veikiančios nevyriausybinės organizacijos ir šių organizacijų asociacijos.

Socialiniai ir ekonominiai partneriai sudaro trečdalį visų regiono plėtros tarybos narių. Likusią dalį narių sudaro Vyriausybės paskirtas atstovas, savivaldybių merai ir savivaldybių tarybų nariai.

Pasiūlymai dėl socialinių ir ekonominių partnerių atstovų priimami iki birželio 11 d. 

Kvietimas verslo ir darbdavių asociacijų atstovams.

Kvietimas kitiems socialiniams ir ekonominiams partneriams

Vidaus reikalų ministerijos informacija.

You are currently viewing Socialiniai ir ekonominiai partneriai kviečiami siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.