Gegužės 20 d. Europos socialinio fondo agentūroje įvyko susitikimas su agentūros darbuotojais ir direktoriaus pavaduotoju bei Vidaus reikalų ministerijos atstovėmis dėl LVBOS ir kitų skėtinių NVO vykdomų projektų pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiklos programos 10 prioritetą „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“. LVBOS įgyvendina projektą „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“.

Visiems iškilę neaiškumai, kaip teisingai pateikti pasiūlymus dėl viešojo valdymo sprendimų: neaiški pasiūlymo forma, turinys, vertinimas (gal yra vertinimo klausimynas, kuriuo galima būtų vadovautis rašant pasiūlymą), trūksta konsultacijų. LVBOS neramina ir tai, kad mūsų pateikti 4 raštai su pasiūlymais agentūroje buvo atmesti, ir tik nuo 2019-04-27 patvirtintos „Stebėsenos rodiklių nustatymo ir skaičiavimo taisyklės“, kurios numato pasiūlymų struktūrą. Kitoms NVO buvo neaiški duomenų perdavimo sistema, mokėjimo prašymų teikimas ir kt.

Susitikimas buvo konstruktyvus ir geranoriškas, su ESF agentūra sutarta, kad konsultacijos bus teikiamos betarpiškai, galima bus konsultuotis ir su VRM atstovais, kuruojančiais šią priemonę, taip pat sutarta, kad pateikti pasiūlymai bus peržiūrėti pakartotinai.
Susitikime dalyvavo NVO koalicijos nariai, iš LVBOS – pirmininkas R. Navickas, projekto vadovė K. Mačiokienė, ekspertai S. Gorodeckis ir M. Bindokaitė

You are currently viewing Projektų konsultacijos ESF agentūroje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.