Gegužės 18 dieną Vilniaus bendruomenių asociacijoje (Ulonų g. 5) vyko mokymai „Vietos bendruomeninių ir NVO viešųjų ir privačių interesų derinimas. Kaip išvengti interesų konflikto?“

Tai jau paskutinieji planuoti mokymai Lietuvos regionuose. Vilniuje dalyviai sužinojo apie viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo ir nusišalinimo tvarką, kuri dažnai pažeidinėjama, taip pat kuo skiriasi kyšiai nuo dovanų ir kt. Mokymų metu dalyviai labai daug diskutavo, o dėstytoja Laima Ragauskienė didžiąją dalį laiko skyrė aiškinimui ir atsakymams į klausimus.

Mokymus vykdo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiklos programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“ įgyvendina projektą „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“.

You are currently viewing Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo mokymai Vilniuje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.