Sausio 23 dieną, LVBOS tarybos nariai susirinko į pirmąjį šių metų tarybos posėdį. Svarstyti klausimai:
1. Vykdomo VRM projekto 2019 metų rezultatų ir finansų apžvalga.
2. Dėl sąjungos patekto SADM Nevyriausybines organizacijų vienijančių asociacijas konkursinio projekto vertinimo rezultatų.
3. Dėl Lietuvos kaimo parlamento IV-os sesijos rezoliucijos rezultatų.
4.Narių veiklos 2019 metais apžvalga: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių bendruomenių asociacijos, Anykščių naujų vėjų bendruomenė, LKBS.
5. VRM rašto „Dėl pasiūlymų bendruomeninei veiklai plėtoti“ aptarimas.
6. Kiti klausimai:
– dėl paskelbto Aktyvaus piliečių fondo kvietimo teikti paraiškas.
– dėl LVBOS narystės NVO koalicijoje.
– dėl visuotinio susirinkimo datos.
Sprendimai:
1.Vykdomas VRM projektas vyksta laiku, pateikti mokėjimo prašymai ir ataskaitos esf agentūra priėmė ir užskaitė.
2. SADM projekto vertinimas bus svarstomas ateinantį antradienį ministerijoje kartu su kitomis paraiškomis, kurių vertinimu nepatenkintos skėtinės NVO.
3. LKParlamento rezoliucija pateikta ministerijoms ir laukiama susitikimų su SADM, ŽŪM, VRM ir kitomis ministerijomis.
4. Apie savo veiklas 2019 metais papasakojo Vilniaus BA pirmininkas Sakalas Gorodeckis (projektai, urbanistiniai ir kultūros paveldo ginčiai, Vilniaus bendruomenių organizacijų tarybos sudarymo „subtilybės“, projektinė veikla, savo narių revizija), Klaipėdos BA pirmininkas Renaldas Kulikauskas ypač išsamiai papasakojo apie urbanistinius ir aplinkosauginius „mūšius“ su verslo struktūromis, savivaldybe, šventes ir renginius, bendradarbiavimo iniciatyvas ir planus. Kauno BCA pirmininkas Ramūnas Navickas – apie nesėkmingą dialogą su Kauno savivaldybe ir projektinį „badą“, bendruomenių veiklos sulėtėjimą Kuano mieste. Šiaulių apskr. bendruomenių konfederacijos pirmininkas Reimundas Varapickas raštu pasidalino apie vykdytą projektą. LKBS pirmininkė Virginija Šetkienė pasidalino žinia, kad LKBS gretas papildė du nauji nariai: Akmenės ir Kauno rajonų bendruomenių asociacijos.
5. VRM raštas dėl pasiūlymų bendruomeninei veiklai plėtoti yra išsiųstas visai tarybai, prašymas pasiūlymus pateikti iki sausio 10 dienos, Pasiūlymus reikia atsiųsti į lvbosajunga@gmail.com.
6. LVBOS taryba pritarė, kad būtų teikiama paraiška Aktyvių piliečių fondui. Pasiūlymus projektui teikti iki sausio 31 dienos.
7. Visuotinio susirinkimą nutarta kviesti kovo 31-ą dieną.
8. Dėl narystės NVO koalicijoje nutarta laukti LKBS tarybos nutarimo.

You are currently viewing LVBOS tarybos posėdis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.