Baltijos šalių NVO kviečiamos teikti paraiškas internetu dėl bendros veiklos projektų, kurie būtų įgyvendinti 2020-2021 m.

Pagal Šiaurės šalių nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo rėmimo programą kiekvienai iš Baltijos šalių šiais metais skirta maždaug 65 tūkst. EUR. Parama vienam projektui gali siekti nuo 2 700 iki 13 500 EUR.
Pagal šią programą „NVO“ („nevyriausybinės organizacijos“) suprantamos kaip nesiekiančios pelno pilietinės organizacijos, kurių nekontroliuoja (ir nėra jų steigėjos) nei valstybės įstaigos, nei privačios verslo įmonės; jų struktūra yra atvira ir organizuota pagal demokratijos principus.

Projektuose pagal Baltijos ir Šiaurės šalių nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo rėmimo programą turi dalyvauti partneriai iš 3 ar daugiau šalių iš Šiaurės–Baltijos šalių regiono (įskaitant ir paraišką teikiančios organizacijos šalį), iš kurių bent vienas partneris yra iš Šiaurės šalių, ir bent vienas partneris iš Estijos, Latvijos ar Lietuvos. Palankiai bus vertinamos paraiškos, kuriose nurodyti daugiau nei trys partneriai.

Paraiškos priimamos vieną kartą per metus. Projektų paraiškos anglų k. teikiamos iki 2020 m. kovo 1 d. programos tinklapyje.
Daugiau: http://www.norden.lt/…/baltijos-ir-siaures-saliu-nevyriau…/…

You are currently viewing Nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo rėmimo programa

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.