Gegužės 13 d. Raudondvario dvaro oranžėrijos konferencijų salėje įvyko LVBOS ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jame dalyvavo buvusių ir esamos tarybų kadencijų nariai, pakviesti LVBOS partneriai. Susirinkimas prasidėjo LVBOS vėliavos pagerbimu, kurios ceremoniją atliko Kauno Aleksoto bendruomenės centro voltižieriais, vadovaujami V. Valentos.

L VBOS vadovas Ramūnas Navickas papaskojo apie 2021 metų sąjungos veiklą: susitikimus su institucijomis, atstovavimą tarybose, komisijose ir darbo grupėse, vykdomus VRM „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“ ir SADM „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“ projektų rezultatus, pateiktus raštus ir kt.

Susirinkusiems buvo pristatyta 2021 m. metinė finansinė ataskaita, Revizijos komisijos pirmininkas R. Samuilevičius pristatė komisijos aktą.

LVBOS nariai patvirtino veiklos ir finansinę bei revizjos komisijos ataskaitas.

Apie VRM projekto „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą rezultatus papasakojo projekto vadovė Kristina Mačiokienė. Ji pažymėjo, kad projekte dirbo 8 darbuotojai, buvo 4 partneriai, paruošti 23 pasiūlymai savivaldos ir nacionaliniams teisės aktams, įvyko 5 korupcijos prevencijos mokymai, atlinktas vietos bendruomenių organizacijų socialinių paslaugų vykdymo tyrimas. Tyrimo rezultatai skelbiami LVBOS Dokumentuose/Rezoliucijos.

Patvirtinus ataskaitas , buvo pasiūlyti kandidatai į naująją LVBOS tarybą. Juos teikė 4 sąjungos nariai: LKBS, VBA, KBCA ir Šiaulių apskr. bendruomenių konfederacija (ŠABK). Visuotinis susirinkimas padidino tarybos narių skaičių iki 16 narių.

Naujoji taryba išrinko naująjį LVBOS pirmininką – Eglę Juozapavičienė, LKBS atstovę, kuri pakeitė 3 metus (viena kadencija) buvusį KBCA tarybos pirmininką, prof. Ramūną Navicką.

Už veiklą bendruomenių labui dalyvavusi SADM atstovė M. Saudargė įteikė ministrės padėkas Ramūnui Navickui ir skretorei M. Bindokaitei, pasveikino naująją pirmininkę ir tarybą, palinkėdama ir toliau išlikti ištikimais bendruomeniniam reikalui ir lygiaverčiais ministerijos parteneriais. Tarybą ir pirmininkę pasveikino ir buvusi pirmininkė Reda Kneizevičienė, Seimo nario A. Gentvilos padėjėja.

O mes visi dėkojame prof. Ramūnui Navickui už jo pirmininkavimą ir atstovavimą sąjungai, sveikiname naująją pirmininkę Eglę Juozapavičienę ir naująją 16 narių tarybą. Linkime visiems geriausios sėkmės.

Dėkojame visiems, kurie šiandien buvote kartu ir būsite susitelkę naujiems bendruomenių iššūkiams.

Naująją LVBOS tarybą sudaro:

Eglė Juozapavičienė, LKBS;
Virginija Šetkienė, LKBS;
Loreta Sirvidienė, LKBS;
Aušra Vaidotienė, LKBS;
Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė;
Angelė Jokubynienė;
Ramūnas Navickas, KBCA;
Jolanta Gulbinienė, KBCA;
Rima Andriulionienė, KBCA;
Gediminas Žukauskas, KBCA:
Sakalas Gorodeckis, VBA;
Rimas Micka, VBA;
Arturas Melianas, VBA;
Arimantas Račkauskas, VBA;
Renaldas Kulikauskas, KBA;
Edvardas Kuvikas, ŠABK.
Naujoji taryba ir pirmininkė savo veiklą aptars artimiausiame tarybos posėdyje.

You are currently viewing Įvyko visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.