Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” („Prisijungusi Lietuva“), prasidėjo 2018 metų pavasarį ir iki šiol yra sėkmingai įgyvendinamas. Projekto trukmė 3 metai. Projektu siekiama padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas vyksta visoje Lietuvoje ir yra skirtas apie 500 tūkst. gyventojų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ branduolys – gyvenamosios vietos bendruomenės ir jas supantys žmonės. Šiuo metu projekte dalyvauja beveik 700 bendruomenių, o suburto bendruomenių skaitmeninių lyderių tinklo nariai dalinasi gerąja praktika ir patirtimis.

Konkursas skirtas visoms projekte „Prisijungusi Lietuva” dalyvaujančioms bendruomenėms, kurios nori plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje bendruomenės veikloje.

Konkurso TIKSLAS – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenes dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas (IRT) kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu.

Konkursui teikiami bendruomenių įtinklinimo projektai turi būti pagrįsti, atitikti bendruomenės narių poreikius, įgyvendinami ne ilgiau nei per 6 mėn. pasitelkiant IRT. Siekiami konkurso rezultatai – atrinkti 120 geriausių bendruomenių projektų ir jiems skirti po 1 000 Eur prizinį fondą.

Konkurso 120 bendruomenių – laimėtojų sąrašas skelbiamas čia.

You are currently viewing Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso laimėtojai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.