• Post category:Naujienos

NEVYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS IŠDALINTOS VISOS SUBSIDIJŲ LĖŠOS, SKIRTOS KOMPENSUOTI DĖL COVID-19 ATSIRADUSIAS NEPLANUOTAS IŠLAIDAS

Beveik 700 nevyriausybinių organizacijų (t. t. ir bendruomenių organizacijų) pasinaudojo valstybės parama, skirta kompensuoti dėl koronaviruso pandemijos atsiradusias neplanuotas išlaidas. Iš viso nevyriausybinės organizacijos pasidalijo 2 mln. eurų.

Šios pagalbos priemonės tikslas – padėti socialines paslaugas teikiančioms ir Pagalbos nevyriausybinėms organizacijoms, nukentėjusioms nuo COVID-19 sukeltų pasekmių, subsidijų teikimo priemonės apraše nustatytus kriterijus atitinkančioms nevyriausybinėms organizacijoms užtikrinti visuomenei teikiamų paslaugų tęstinumą, padengiant dėl COVID-19 sukeltų pasekmių patirtas ir (ar) patiriamas neplanuotas išlaidas.

Nevyriausybinės organizacijos dažniausiai prašė kompensuoti išlaidas asmens apsaugos priemonėms, dezinfekciniam skysčiui ar kitoms su apsauga nuo COVID-19 susijusioms būtiniausioms priemonėms įsigyti; padengti darbo užmokesčio priedą, kai šis priedas darbuotojui mokamas už papildomą darbą padidintos rizikos sąlygomis ar dalį darbuotojų darbo užmokesčio dėl padidėjusio darbo krūvio, išaugus socialinių paslaugų poreikiui; kompensuoti savanorių patirtas ir patiriamas išlaidas arba išlaidas savanoriškai veiklai organizuoti bei savanoriams ar darbuotojams apmokyti; padengti darbuotojo prastovos dalį, mokamą darbdavio lėšomis; pritaikyti darbo vietą nuotoliniam darbu ir kt.

Teikti paraiškas organizacijos galėjo iki to momento, kol bus paskirstyta visa subsidijų paraiškoms finansuoti bendrai skiriama valstybės biudžeto lėšų suma, bet ne ilgiau kaip iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Plačiau skaitykite: http://www.sppd.lt/lt/naujienos/

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.