Kiekviena Lietuvos kaimo bendruomenė yra išskirtinė savo papročiais, gražiomis tradicijomis, kūrybiškumu, išradingumu, kraštovaizdžiu, prasmingais darbais. Daugelis bendruomenių turi savo įsikūrimo istoriją, kuri ir subūrė narius bendro tikslo siekimui, geresnio gyvenimo kaime kūrimui. Siekdami pažinti ir skleisti Lietuvos kaimo bendruomenių unikalumą, savitumą, kviečiame dalyvauti fotonuotraukų konkurse „Mūsų kaimo bendruomenės pasididžiavimas“.

Kas ir kaip gali dalyvauti konkurse?

– Konkursas vyks nuo lapkričio 16 d. iki gruodžio 14 d.
– Konkurse gali dalyvauti Lietuvos kaimo bendruomenių nariai.
– Nuotrauką (skaitmeniniu formatu) su užpildyta dalyvio anketa (žemiau) siųskite el. paštu bendruomenes@litfood.lt

Vertinimas

Nuotraukos bus vertinamos VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros (Agentūra) socialinio tinklo Facebook paskyroje. Kiekvienas socialinio tinklo lankytojas galės balsuoti už bet kurią jam patikusią konkursinę nuotrauką, paspausdamas „patinka“.

Unikaliais Agentūros įsteigtais prizais už originaliausią nuotrauką bus apdovanotos 3 kaimo bendruomenės. Vieną nuotrauką išrinks Agentūros kolektyvas, o kitas dvi – daugiausiai „patinka“ paspaudimų socialiniame tinkle sulaukusios kaimo bendruomenės nuotraukos.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti Agentūros interneto svetainėje ir socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Kilus klausimams dėl dalyvavimo konkurse, prašome kreiptis į Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyriaus specialistę Samantą Kazlauskaitę tel. +370 663 50045 arba el.p. s.kazlauskaite@litfood.lt

Dalyvio anketa

VšĮ Litfood informacija: https://www.litfood.lt/naujienos/

You are currently viewing Lietuvos kaimo bendruomenės kviečiamos dalyvauti fotokonkurse „Mūsų kaimo bendruomenės pasididžiavimas“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.