• Post category:Naujienos

Sveikiname Angelę Jokubynienę, tapus Vilniaus apskrities regioninės plėtros tarybos nare.

Šiandien Vilniaus RPT pakartotiniame socialinių ir ekonominių partnerių susirinkime Angelė buvo išrinkta tarybos nare. 2019 m. rugpjūčio 27 d. vyko Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus apskrities Socialinių ir ekonominių partnerių susirinkimas, kurio metu buvo renkamas atstovas į Vilniaus regiono plėtros tarybą.

Iš keturių socialinių ir ekonominių partnerių deleguotų kandidatų buvo išrinta Angelė Jokubynienė, kurią delegavo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga bei Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga.
Pagrindinis šios tarybos tikslas – sprendimų, susijusių su tolygios ir tvarios regiono plėtros skatinimu, priėmimas.

A. Jokubynienę daugelis LKBS narių pažįsta ir kaip aktyvią bendruomeninkę, Ukmergės rajono Valų kaimo bendruomenės pirmininkę, ir Ukmergės VVG darbuotoją, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos bei LVBOS tarybų narę. Labai džiugu, kad Lietuvos bendruomenėms pavyko pralaužti ledus į regionų tarybas.

Sekantys pakartotiniai rinkiminiai RPT susirinkimai vyks: rugpjūčio 29 d. Kaune ir Marijampolėje, 09.03 – Klaipėdoje, 09.04 – Telšiuose, 09.05 – Utenoje.
Daugiau apie Kviekvieno regiono plėtros tarybas: http://www.lietuvosregionai.lt/…/8/lietuvos-regionai-217.h

Sveikiname Angelę Jokubynienę ir linkime jai sėkmės.

You are currently viewing Vilniaus apskrities RPT – LVBOS atstovė

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.