Siekdami kuo didesnio visuomenės įsitraukimo, skaidrumo valstybės investicijų planavime ir investicijų efektyvumo, š. m. rugpjūtį LR Finansų ministerija inicijavo viešąsias konsultacijas dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos projekto.
Viešoji konsultacija su visuomene dėl atnaujinto Programos projekto vyksta e.pilietis tinklalapyje iki š. m. rugsėjo 11 d.

Atnaujintas Programos projektas skelbiamas čia:
https://www.esinvesticijos.lt/…/2021-2027-m-es-fondu-invest… .

Ką gali padaryti kiekvienas, Jūs?
e.pilietis tinklalapyje pateikti savo nuomonę bei pasidalinti idėjomis, ar pasiūlytos ES investicijos atliepia pagrindinius Lietuvos iššūkius ir prisideda prie nustatytų tikslų siekimo.

Maloniai prašome Jūsų pasidalinti šia informacija su suinteresuotaisiais ir kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje, nes tik sutelktomis pastangomis galime suplanuoti tokias investicijas, kurios generuotų didžiausią ekonominę ir socialinę grąžą kiekvienam gyvenančiam Lietuvoje!

Taip pat šią savaitę startuoja teminės diskusijos su suinteresuotomis šalimis pagal atskirus Programos prioritetus. Rugsėjo 4 d. 9.00 val. vyks 5-ojo prioriteto ,,Piliečiams artimesnė Europa“ aptarimas. Diskusija vyks nuotoliniu būdu per zoom platformą, norėdami dalyvauti prie jos prisijungsite paspaudę šią nuorodą (Meeting ID 864 0964 6110). Preliminari programa pridedama.

You are currently viewing Viešosios konsultacijos dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos projekto
image description

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.