Konkursui Eismo saugumas bendruomenėse įprasminti bei Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti, spalio 19 d. vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizuota „Trispalvės saugaus eismo giraitės“ ąžuoliukų sodinimo akcija. Į talką sugužėjo didžiulis būrys bendruomeniškų gyventojų, o kartu su jais akcijoje dalyvavo ir pats projekto simbolis – KATINAS.  Tai jau ketvirtoji pasodinta IV-oji saugaus eismo giraitė.
Šioji ypatinga tuo, kad yra trispalvė.

Skaistgiriečiai  (joniškio r.) jau šešerius metus aktyviai dalyvauja respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, o vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Šiemet prie susivienijimo, kurį koordinavo Skaistgirio moterų draugija „Versmė“, prisijungė Skaistgirio Šv. Jurgio parapija, Reibinių kaimo bendruomenė ir Joniškio KC Skaistgirio skyrius. Sustiprinęs pajėgas susivienijimas nuveikė daug gerų darbų, surengė naudingų saugaus eismo renginių ir taip aktyviai prisidėjo prie eismo kultūros ugdymo ir didesnio eismo saugumo Lietuvos keliuose. Kadangi Skaistgirio gyvenvietė garsėja ne tik darbščiais ir savo kraštą mylinčiais žmonėmis, bet ir dėmesiu gyvenamajai aplinkai (dar 1965 m. Skaistgiriui suteiktas geriausiai tvarkomos gyvenvietės titulas), tai logiška, kad respublikiniam konkursui „Eismo saugumas bendruomenėse“ įprasminti bei Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti uolyno tvenkinių ir poilsio zonų prieigose buvo sodinama „Trispalvė saugaus eismo giraitė“. Te auga ir stiprėja ąžuoliukų giraitė, simbolizuojanti bendruomenės pastangas stiprinti eismo saugumą, žmonių pilietiškumą ir vienybę.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga DĖKOJA visiems prisidėjusiems, dalyvavusiems, buvusiems ir dalinamės nuostabiausiomis akimirkomis.

 

You are currently viewing Trispalvė saugaus eismo giraitė Skaistgiryje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.