Gruodžio 14 d. Jungtinės Karalystės ambasadoje Vilniuje įvyko ActiveCitizens fasilitatorių bei programos draugų susitikimas, kurio metu buvo pasidalinta patirtimi ir nuveiktais rezultatais. Šiame susitikime dalyvavo ir LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė, kuri taip pat pasidalino  savo mintimis. Malonu, kad Jungtinės Karalystės ambasada su jos vadove Ms Claire Lawrence ir Britų taryba palaiko idėją, kad Lietuvoje būtina stiprinti pilietinę visuomenę.
Lietuvoje iš tiesų bendruomeninis judėjimas blėsta, jaučiamas bendruomeniečių nuovargis ir jų aktyvinimas tampa labai svarbiu veiksniu, siekiant stiprinti pilietinę visuomenę. Šiai dienai reikalingi ne nauji teisės aktai, bet tvarkytini jau egzistuojantys, kurie, deja, yra nepalankūs NVO sektoriui. Tačiau viskas priklauso nuo vietos politikų malonės: vienos savivaldybės labai palaiko nevyriausybines organizacijas (ir bendruomenes), skiria finansavimą, o kitos – nieko neskiria.
Tikime, kad ir toliau bendrausime su aktyvia  ActiveCitizens komanda ir kitais metais bandysime aktyviai įsitraukti į šios bendruomenių aktyvinimo metodikos įgyvendinimą visoje Lietuvoje.

Reda Kneizevičienė, LVBOS pirmininkė

You are currently viewing Susitikimas Jungtinės Karalystės ambasadoje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.