Gruodžio 9 dieną Elektrėnų savivaldybės mieste Vievyje vyko forumas – diskusija „TVARIOJI LYDERYSTĖ VIETOS BENDRUOMENĖJE.VALDŽIOS IR NVO SEKTORIŲ BENDRADARBIAVIMAS: NEIŠNAUDOTOS GALIMYBĖS“, kurį organizavo Elektrėnų savivaldybėje veikiančių NVO asociacija. Diskusijoje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas, savivaldybės
administracijos Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Aleksiūnienė, NVO tarybos nariai ir vietos bendruomenių atstovai.
Elektrėnų savivaldybės NVO tarybos pirmininkė Jūratė Balčiūnaitė apžvelgė NVO tarybos darbą. Pranešimą apie bendradarbiavimo galimybes skaitė LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Kristina Paulikė. Vilniaus Šeškinės seniūnaičių sueigos pirmininkas, Šeškinės bendruomenių sąjungos pirmininkas Olegas Beriozovas dalinosi savo įžvalgomis apie lyderystę. LVBOS vardu buvo pristatyta vietos bendruomenių nuomonė apie viešųjų paslaugų perdavimo aktualijas. Diskusija buvo įdomi ir konstruktyvi. Džiugino tai, kad vietos valdžios atstovai dalyvavo visoje diskusijoje, nes dažnai tenka matyti, kai pasakę sveikinimo kalbą, valdžios atstovai randa pasiteisinimų ir išvyksta. Tikėkime, kad ši diskusija duos naują impulsą naujiems bendradarbiavimo santykiams tarp Elektrėnų savivaldybės ir NVO atstovų.
Elektrėnų sav. veikiančių NVO asociacija buvo pakviesta tapti LVBOS nariu ir aktyviai įsijungti į bendrą darbą.

You are currently viewing Susitikimai Elektrėnuose

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.