Gruodžio 12 d.  Nacionaliniame Saugomų teritorijų lankytojų centre vykusio Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos kartu su Lietuvos geografų draugija ir Vilniaus bendruomenių asociacija organizuotas seminaras „Saugomų teritorijų planavimas įtraukiant bendruomenes“.
Pranešimus skaitė: apie Antakalnio gamtos paminklus pranešimą skaitė Antakalnio bendruomenės aktyvistė, geografė Nijolė Balčiūnienė.
Apie saugomų teritorijų sistemą Lietuvoje,
veiklos saugomose teritorijose reglamentavimą ir saugomų teritorijų planavimo dokumentus kalbėjo lektorė Agnė Jasinavičiūtė (buvo kalbama apie Saugomų teritorijų sistemą (saugomų teritorijų tipai, modeliai),  Apie gamtos mokyklas ir vaikų įtraukimą į aktyvų gamtos pažinimą, stovyklas ir skatinimą tirti aplinką kalbėjo mokytoja Genovaitė Kynė.
Apie valstybinius parkus, paveldą ir vietos bendruomenių vaidmenį ir projektus su vietos bendruomenėmis saugant gamtos paveldą kalbėjo  Neries regioninio parko Paveldo komunikacijos specialistė Karolina Želvė. Ji pravedė ir linksmą žaidimą, ką žinome apie gamtos paveldą savo vietovėse, kuo jie ypatingi.
Mokymų metu lankytojų centrebuvo organizuota pažintinė ekskursija tarnybos ekspozicijoje.
Visus mokymus vizualizavo . Giedrė Godienė. Giedrė Godienė.

Šie mokymai buvo paskutiniai iš suplanuoto LVBOS mokymų ciklo, vykdant SADM biudžeto lėšomis finansuojamą projektą Nr. NOBP1-14, sutartis 2017-09-08 „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra“.

Pranešimus galite išgirsti ir pamatyti https://www.facebook.com/pg/Vilniausbendruomeniuasociacija/videos

You are currently viewing Mokymai apie Saugomų teritorijų planavimą ir kontrolę

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.