Šiandien įvyko paskutinės LVBOS strategijos kūrimo vidaus politikos darbo grupės susitikimas. Susitikimą moderavo Laura Baranauskienė.

Susitikimo metu aptarti LVBOS vizija, misija, vertybės ir būdai pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kalbėta apie organizacijos vidaus administracinę struktūrą, kuri galėtų užtikrinti vidinę ir išrorinę komunikaciją, tolygesnę projektinę veiklą, finansavimą (programas) ir jo šaltinių stabilumą.

Ypač daug kalbėta apie bendruomenių savanorius, jų motyvaciją, skatinimą, mūsų bendruomenių lyderius savanorius, narių poreikius, atsakomybę, LVBOS atstovavimą aukštesnėse valdžios institucijose, komunikaciją tarp narių. Surašytos grėsmės ir pasekmės esant dabartinei sulėtėjusiai ne tik LVBOS veiklai, bet ir bendruomenių organizacijoms.

Šios darbo grupės nariai iki susitikimo Mociškiuose rugpjūčio 27-29 dienomis, kaip ir kitų grupių dalyviai turi paruošti galutinius strategijos krypčių variantus, kurie bus svarstomi bendrame susitikime.

LVBOS strategija kuriama pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamo projekto „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, veiklų planą.

You are currently viewing Strategijos vidaus politikos grupės II susitikimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.