Rugpjūčio 18 d. įvyko LVBOS strategijos kūrimo Bendruomenių organizacijų stiprinimo darbo grupės II-asis nuotolinis susitikimas, kuriame dalyvavo visi dalyviai ir pirmininkas R. Navickas. Susitikimą moderavo Ernesta Monkutė-Skeberė.

Susitikime dalyviai diskutavo apie bendruomenių organizacijos apibrėžimą, jos atnaujinimą, atstovavimo savo bendruomenei, o LVBOS – Lietuvos bendruomenėms. Pasiūlytas toks apibrėžimas: „Bendruomninės organizacijos samprata – visa apimanti, turinti teisę ir privilegiją laisvai pasirinkti kryptį ir prioritetus, išsaugant daugiafunkcinę veiklą“.

Grupė diskutavo ir išgrynino ir įvar,dino problemas: per mažas vertinimas ir BO motyvacijos veikti mažėjimas, jaunimo bendruomeniškumo ugdymo stoka, BO veiklos tęstinumas. Nagrinėti savanorystės, LVBOS ir BO etatai, patalpos, komunikacija, viešinimas ir vėl – atstovavimo bendruomenei ir finansinių lėšų stokos, pilietiškumo, būdų daryti įtaką valstybės vidaus politikai bendruomenių organizacijų atžvilgiu ir kiti spręstini uždaviniai ir priemonės.

Rugpjūčio 19 dieną įvyks paskutinės darbo grupės – vidaus politikos stiprinimo – susitikimas.

LVBOS strategija kuriama pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamo projekto „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, veiklų planą.

You are currently viewing Strategijos bendruomenių organizacijų stiprinimo grupės II susitikimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.