403 tūkst. gyventojų jau apsisprendė, kam skirs dalį peretais metais sumokėto pajamų mokesčio paramai ir pateikė prašymus. To dar nepadariusiems, primenam, kad paskutinė diena paremti – gegužės 2 d. , o prašymą pateikti šiemet kaip niekad paprasta – padės paramos vedlys.

Prašymai priimami per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą, pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymą rasite dažniausiai pildomų formų sąraše.Naudingos informacijos apie paramos skyrimą rasite nuorodoje čia.

Vlastybinė mokesčių inspekcija skelbia, kad 2022 metais nuo 2021 metais gautų apmokestinamų pajamų galite paskirti tokias pajamų mokesčio dalis:

  • iki 1,2 procentų šiems paramos gavėjams:
    • įstaigoms, asociacijoms, visuomeninėms organizacijoms, viešosioms įstaigoms, religinėms bendruomenėms, bendrijoms ir centrams, tarptautinių visuomeninių organizacijų skyriams (padaliniams), kitiems juridiniams asmenims (išskyrus profesines sąjungas ir profesinių sąjungų susivienijimus), kurių veiklą reglamentuoja specialūs įstatymai ir kurių veiklos tikslas nėra pelno siekimas, o gautas pelnas negali būti skiriamas jų steigėjams, dalininkams ar nariams, ir (ar)
    • meno kūrėjams, paramos gavėjais įregistruotiems Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos tvarkomoje Meno kūrėjo ir meno kūrėjų organizacijų informacinėje sistemoje;
  • iki 0,6 procento –  politinėms partijoms, įstatymų nustatyta tvarka įregistruotoms Juridinių asmenų registre ir atitinkančioms įstatymų reikalavimus dėl politinės partijos narių skaičiaus ir kurioms nėra pradėta pertvarkymo ar likvidavimo procedūra;
  • iki 0,6 procento – profesinėms sąjungoms ir (ar) profesinių sąjungų susivienijimams.

Skirkite 1,2 proc. paramos Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungai:

Rekvizitai: LIETUVOS VIETOS BENDRUOMENIŲ ORGANIZACIJŲ SĄJUNGA
Įmonės kodas: 302541776
Registracijos adresas: Konstitucijos pr. 3, LT-09301 Vilnius
Korespondencijai siųsti: Kiečių g. 112, LT – 46417 Kaunas
Ats. sąskaita: LT744010042402929513, AB Luminor bankas

You are currently viewing Skirkite 1,2 procento paramą LVBOS

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.