Balandžio 19 d. Seime vyko spaudos konferencija „Kodėl svarbu skirti 1,2 proc. GPM paramą NVO?“, kurią organizavo Seimo narys Andrius Bagdonas. Įrašą galima peržiūrėti- https://www.youtube.com/watch?v=9QVgLSj8zu0

Savo nuomonę apie GPM 1,2 proc. paramą išsakė Nacionalinės NVO koalicijos direktorė Gaja Šavėlė, Labdaros ir paramos fondo Maisto banko direktorius Simonas Gurevičius, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė.

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro komunikacijos vadovė Inga Aksamitauskaitė pristatė platformą www.aciujums.lt. Čia galima susipažinti su Lietuvos NVO ir išsirinkti organizaciją, kuriai skirti 1.2 proc. sumokėto GPM.

Turime viltį, kad Seimo nariai įvertins NVO indėlį ir svarstydami labdaros ir paramos įstatymą pritars jo pataisoms, kad ši parama atitektų tik NVO. Dabar, vykstant karui Ukrainoje visi įsitikinome, kokia didelė jėga yra NVO. Visi matome, kokį didelį indėlį atlieka ne tik didelės skėtinės organizacijos, tokios kaip Raudonasis kryžius, Maisto bankas, Maltiečiai ar kita skėtinė organizacija, bet ir mažosios kaimo ar miesto bendruomenės, kurios atvėrė savo bendruomenių centrus, priimdami Ukrainiečių šeimas ir nuolat teikia įvairiapusę pagalbą. Nuoširdus visiems ačiū.

Tekstas Redos Kneizevičienės, nuotrauka O. Posaškovos.

You are currently viewing Konferencija „Kodėl svarbu skirti 1,2 proc. GPM paramą NVO?“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.