• Post category:Naujienos

Koronaviruso padariniai skaudžiai palietė socialinę ir kultūrinę visuomenės pusę, todėl savivaldybėse atsirado didelė paklausa naujoms paslaugoms ir inovatyviems sprendimams, kuriuos gali pasiūlyti ir teikti nevalstybinio sektoriaus atstovai.

Jei jums kilo idėjų, kaip pagerinti nuotolinio mokymosi procesą, jei turite sprendimų, kaip užtikrinti saugų kultūrinį gyvenimą, kaip padėti labiausiai pažeidžiamoms asmenų grupėms ar tiesiog pastebėjote problemas savivaldybėje ir galite pasiūlyti kūrybiškus, inovatyvius sprendimus joms įveikti, kviečiame pasidalinti.

Užregistruokite savo pasiūlymus, o mes pasirūpinsime, kad apie juos sužinotų savivaldybės. Jei savivaldybės įvertins, kad pasiūlytas sprendimas yra reikalingas, jūs galite tapti potencialiu paslaugų ar produktų teikėju. Nes savivaldybė yra galimybė!

Pasiūlymus gali teikti visi norintys – jau turintys įmonę, dirbantys individualiai ar dar tik planuojantys steigti įmonę. O gal savivaldybę sudominęs sprendimas taps padrąsinimu kurti savo verslą ar išplėsti paslaugų spektrą?

Asmenis, socialinius verslus, nevyriausybines organizacijas ir kitus socialinius partnerius kviečiame užregistruoti pasiūlymus, kaip įveikti kylančius iššūkius, ir jei savivaldybės įvertins, kad pasiūlyti sprendimai yra reikalingi bei veiksmingi, idėjų autoriai gali tapti potencialiais paslaugų teikėjais.
Registruokite savo pasiūlymus https://bit.ly/3cK0owP

You are currently viewing Siūlyk sprendimą savivaldybei

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.