Birželio 29 d. įvyko pirmas NVO ir bendruomenių atstovų deleguotų į Regionų plėtros tarybų Partnerių grupes tinklaveikos susitikimas.

Susitikimo metu ekspertai pasidalino įvairių viešosios politikos sričių aktualijomis bei prioritetais.
🔎 Žmonių su negalia aktualijomis pasidalino Lietuvos negalios organizacijų forumas prezidentė Dovilė Juodkaitė.
🔎 Švietimo politikos klausimus pristatė Švietimo NVO tinklas vadovė Judita Akromienė.
🔎 Jaunimo politikos prioritetus bei aktualijas pristatė LiJOT prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas.
🔎Socialinės politikos aktualijas aptarė Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas projektų koordinatorė Rimgailė Baltutė.

Susitikimo metu dalyviai turėjo galimybę padiskutuoti su ekspertais, užduoti rūpimus klausimus bei susipažinti su kolegomis iš kitų regionų, išgirsti naudingų patarimų iš kolegų, kurie jau turi patirties atstovaujant nevyriausybines organizacijas regionų plėtros tarybose.

Tinklaveikos susitikimai – projekto „Stiprūs regionai – stipri valstybė“ dalis, kurį įgyvendina Nacionalinė nevyriausybinių organizacijų koalicija. Projektas finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Aktyvių piliečių fondo Lietuvoje.

Primename, kad į dvi Regionų plėtros tarybų partnerių grupėse yra 2 LVBOS ir nacionalinės Bendruomenių organizacijų tarybos deleguotos atstovės: Lina Kružinauskienė ir Eglė Juozapavičienė.

NVO Koalicijos ir LVBOS informacija.
Foto – NVO koalicijos.

You are currently viewing Pirmas NVO ir bendruomenių atstovų deleguotų į Regionų plėtros tarybų Partnerių grupes tinklaveikos susitikimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.