Biržlio 29 d. nuotoliniame susitikime susirinko LVBOS strategijos kūrimo Vidaus stiprinimo ir struktūros darbo grupė. Grupę sudaro 6 nariai, iš kurių dalyvavo 4. Dalyvavo LVBOS pirmininkas R. Navickas ir projekto administratorė.

Ši grupės tikslas – suformuoti LVBOS strategijoe pagrindines LVBOS stirpinimo ir vidaus struktūros priemones. Todėl grupė aptarė LVBOS struktūros, kaip tinklo, tinklo administravimo ir išlaikymo, lyderių savanorystes įsipareigojimo veikti struktūruotai problemas, bendruomeninę savanorystę, kompetencijų trūkumą (gal kurti kompetencijų centrą?), bendruomenių pirmininkų atstovavimą, skirtumus tarp kaimo ir miesto bendruomeninių lyderių, didelius darbo krūvius, biurokratijos naštą, – kurie stabdo savalaikį atsaką į valstyninių institucijų pasiūlymus. Iškyla pačios organizacijos nepriklausomumo ir valstybinio finansavimo interesų prieštaravimai, vidinio struktūravimo nebuvimas.

LVBOS būtina stiprinti ir konsultuoti mūsų bendruomenių ir skėtinių asociacijų vadovus (pirmininkus), ieškoti kompromisinių sprendimų, pasiruošti ir stiprinti viešojo intereso gynimą, atstovavimą bendradarbiaujant su valstybės ir savivaldos institucijomis.

Ši grupė, kaip ir teisės grupė, gavo po tris namų užduotis aprašyti sąjungos problemas, problemų daromą žalą ir pasiūlyti sprendimus vidaus struktūrai stiprinti, Tai bus svarstomi sekančiuose susitikimuose.

Grupę moderavo VŠĮ „Interstela“ moderatorė Laura.
Rytoj iki pietų susitinka dar dvi grupės: LVBOS išorės politikos ir bendruomeninio judėjimo stiprinimo.OS pirmininkas

You are currently viewing LVBOS strategijos struktūros ir vidaus stiprinimo darbo grupės susitikimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.