Sausio 25 dieną įvyko LVBOS tarybos nuotolinis posėdis. Jame dalyvavo visi tarybos nariai, narių atstovai ir svečiai, LVBOS vykdomo projekto „Skaidri Lietuva: Vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“ vadovė.

Posėdyje apsvarstyta: naujai susikūrusios Vilniaus bendruomeninių organizacijų sąjungos (VBOS) priėmimas į LVBOS, vykdomo VRM biudžeto lėšomis finansuojamo projekto rezultatai ir likusios 2021 metų veiklos vykdymas (veiklos rezultatai yra skaidrėje), pristatytas SADM pateikto Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projekto paraiška, apsvarstyti pasiūlymai LVBOS 2021 m. veiklos planui, Klaipėdos bendruomenių asociacijos paruoštos dalyvaujamojo biudžeto rekomendacijos, Lietuvos NVO fondo finansavimas ir kiti klausimai.

Nutarta: atsižvelgiant į tai, kad VBOS susikūrė tik 2020 m. birželio mėn., esant prieštaravimams tarp Vilniaus benduomeninių organizacijų, VBOS priėmimo sprendimas atidedamas metams laiko, stebint jos veiklą; pritarta VRM projekto rezultatams ir aptartas apklausos dėl socialinių paslaugų perdavimo VBO organizavimas pasitelkus mokslininkus, laukiame SADM projektų vertinimo rezultatų, pritarta, kad turime stiprinti bendruomenių organizacijų teisinę bazę, teikti pasiūlymus bendruomeninių organizacijų stiprinimo ir plėtros programų kūrimui, stebėti NVO fondo finansavimo krypčių aptarimą. Esant karantinui dėl COVID-19 pandemijos, aptartas visuotinių susirinkimų organizavimo klausimas,

Pasiūlyta tokius susitikimus organizuoti dažniau.

You are currently viewing LVBOS tarybos posėdis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.