Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) iki šių metų pabaigos planuoja 10 susitikimų su apskričų savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybomis. Susitikimų tikslas – susipažinti su Lietuvos savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybų (toliau – BOT) nariais ir tarybų veikla, stiprinti ir tobulinti savivaldybių BOT veiklą, paruošti pasiūlymus valstybės institucijoms dėl bendruomeninio judėjimo plėtros.

Susitikimuose norime sužinoti, kaip ir kada susikūrė savivaldybės BOT, kokia jos veikla, ar savivaldybėje yra bendruomenių organizacijų rėmimo programos, kokios tarybų narių pastabos ir pasiūlymai šiai veiklai aktyvinti. Susitikimuose dalyvaus LVBOS ir nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.
Į susitikimus yra kviečiamos ir savivaldybėse veikiančių bendruomenių organizacijų sąjungų ar asociacijų atstovai, jei savivaldybėje nėra BO tarybos – atstovai iš NVO tarybos, atstovaujantys vietos bendruomenes.

Susitikimai organizuojami vykdant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, sutartis 2021-03-08.
Susitikimai organizuojami kartu su projekto partneriais – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Pirmieji susitikimai numatyti:

  • Telšių apskrityje: rugsėjo 24 d., 10 val., kviečiami Mažeikių r., Plungės r., Rietavo, Telšių r. bendruomeninių organizacijų tarybų (BOT) atstovai. Susitikimas vyks Žemaičių Kalvarijoje, Gardų a. 9 (Plungės r.).
  • Šiaulių apskrityje: spalio 15 d., 10 val. Užvenčio kraštotyros muziejuje, P. Višinskio g. 1, Dvarčius, Užvenčio sen., Kelmės r. Kviečiami Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono sav. BOT atstovai.
  • Marijampolės apskrityje: spalio 22 d., 10.00-12.00 val. Vilkaviškio laisvalaikio centras „Topolis“, Vienybės a. 47, Vilkaviškis. Kviečiami Vilkaviškio, Marijampolės, Šakių, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos sav. BOT atstovai.

Apie savo dalyvavimą prašome informuoti telefonu +370 698 33829,
elektroniniu paštu: ramunas.navickas@gmail.com, lvbosajunga@gmail.com, Ramūnas Navickas.

You are currently viewing LVBOS susitikimai su apskričių bendruomeninių organizacijų tarybomis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.