Rugpjūčio 27-29 dienomis sodyboje „Mociškių palivarkas“ įvyko antrasis išvažiuojamasis Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) posėdis.

Darbo grupių – teisinės, vidaus, išorės politikos ir bendruomenių organizacijų judėjimo stiprinimo – dalyviai kartu su moderatorėmis apžvelgė grupių išspręstas užduotis ir jų pasiūlymus. Rugpjūčio 17, 18 ir 19 dienomis įvykusiuose nuotoliniuose susitikimuose buvo aptarti menių organizacijoms svarbūs teisės aktai: vietos savivaldos, bendruomenių organizacijų plėtros, asociacijų įstatymai, įtrauktas pasiūlymas redaguoti LVBOS įstatus, pasiūlyta bendruomeninės organizacijos samprata, bendruomenių veiklos stiprinimo aspektai bei LVBOS misija, vizija, vertybės ir priemonės jas įgyvendinti,

II-o posėdžio darbo grupės toliau aptarė LVBOS ir jos nariams svarbius klausimus, narystę, atstovavimą bendruomenių organizacijoms, bendradarbiavimo galimybes ir temas būsimiems tyrimams ir diskusijoms.

Darbo metu toliau tobulinant strategijos kryptis, aptartos priemonės vienai ar kitai krypčiai vykdyti, tačiau dėl plačių diskusijų temų nespėta sudaryti priemonių plano. Priemonės, vertybės ir planavimas perkelti į nuotolinius susitikimus. Jie planuojami pačiu artimiausiu metu.

Išvažiuojamame posėdyje grupėse moderavo I. Blaževičė, E. Skeberė ir L. Baranauskienė, padėjusios suformuoti svarbius mums strategijos uždavinių sprendimus.
Esame labai dėkingi sodybos šeimininkams Rasai ir Sigitui Stoniams, kurie yra ne tik aktyvūs bendruomenininkai, bet ir vaišingi šeimininkai, sudarę visas sąlygas produktyviam darbui.

LVBOS strategija kuriama vykdant projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, sutartis 2021-03-08. Projektas finansuojamas pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2021 metais atrankos konkurso priemonę. Projekto tikslas – stiprinti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungą (LVBOS), sukuriant jos veiklos strategiją, ugdant narių tarpusavio partnerystę, bendradarbiavimą ir komunikaciją, kompetencijas ir institucinius gebėjimus įvairiose viešosios politikos srityse, viešinant jos veiklą.

You are currently viewing LVBOS strategijos kūrimo II posėdis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.