• Post category:Posėdžiai

Birželio 27 dieną Kultūros ministerijoje LKBS atstovai – pirmininkė Reda Kneizevičienė ir LKBS pirmininkė Jolanta M. Malinauskaitė susitiko su Kultūros viceministre Gintaute Žemaityte. Buvo aptartos mažųjų kultūros sostinių finansavimo klausimai.Buvo išsakytos visos pastabos, iniciatyva graži, bet be finansavimo sudėtinga buvo organizuoti renginius mažuose miesteliuose. LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė pažymėjo, kad reikia padėkoti toms vietovėms, kurie surėmė pečius ir padarė daug gražių renginių ir įvairios prasmingos veiklos. Tą pačią dieną jos dalyvavo LRT laidos „Gimtoji žemė“ įrašyme, kurią transliuoti numatoma po liepos 10 d. Šioje laidoje LKBS pirmininkė Jolanta Marija Malinauskaitė ir LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė dalinsis vietos bendruomenių vasaros džiaugsmais ir rūpesčiais.

Birželio 27 dieną Trakuose įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių susitikimas su Lietuvos seniūnų asociacijos atstovais. Susitikimo metu buvo aptarti vietos savivaldos įstatymo pakeitimai, vietos bendruomenių stiprinimo programa ir užimtumo didinimo programos naujovės.

Buvo nuspręsta, kad birželio 28 dieną įvyksiančioje LR Seime diskusijoje „Visuomenės dalyvavimas viešosios politikos sprendimo priėmimo ir viešųjų paslaugų teikimo procese“ siūlysime sudaryti bendrą darbo grupę savivaldos įstatymo tobulinimui. Dėl vietos bendruomenių stiprinimo programos drauge su savivaldybių asociacija taip pat kartu bus dirbama SADM sudarytoje šios programos stebėsenos grupėje. Susitikime buvo aptarta vietos užimtumo programa, bei jos iššūkiai seniūnijų ir vietos bendruomenių atžvilgiu.

Buvo priimtas sprendimas tokius susitikimus rengti vieną kartą ketvirtyje.

You are currently viewing LVBOS susitikimai birželio 27 d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.