Vasario 20 dieną Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyko Nacionalinės Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis, kurio metu buvo pateikta ir patvirtinta praeitos kadencijos ataskaita, išrinktas naujas pirmininkas. Juo tapo Edvinas Regelskis (Maltos ordino pagalbos tarnybos vadovas), o pavaduotoja išrinkta Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė.
Tarybos ataskaitoje pažymėta, kad nors darbų atlikta iš tiesų nemažai, tačiau, jeigu būtų mažiau biurokratijos įvairiose ministerijos, jų būtų dar daugiau. Neramina vien tas faktas, kad iki šiol dar nepaskelbta vaikų dienos centrų programa, užsitęsė skėtinių organizacijų institucinio stiprinimo programos projektų vertinimas, nesulaukiame vietos bendruomenių stiprinimo programos („Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“), – galime numanyti, kad ir pačioje SADM nėra viskas gerai.
Naujos kadencijos taryba artimiausiame posėdyje svarstys savo veiklos planą. Kol kas buvo nuspręsta veiklą dėlioti trimis kryptimis: švietimo, socialinės ir kultūros. Konkretesnis veiklos plano projektas bus paskelbtas vėliau.

NVO taryboje dalyvauja LVBOS tarybos pirmininkė Reda Kneizevičienė.
Tarybos posėdžio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

You are currently viewing Lietuvos NVO tarybos posėdis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.