Šeštadienį, vasario 9 d., Šiaulių Šiaurės Lietuvos kolegijoje įvyko antrieji Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos vykdomo projekto „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“ Nr. 10.1.2-ESFA-K-917-03-0012 mokymai „Vietos bendruomeninių ir NVO viešųjų ir privačių interesų derinimas. Kaip išvengti interesų konflikto?“. Mokymų seminarą vykdė lektorė Laima Ragauskienė.

Seminare dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Pagėgių rajono ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos ir KBCA praktiką atliekantis VDU politologijos mokslų ketvirtakursis S. Blažaitis.

Visi klausytojai labai aktyviai diskutavo su lektore korupcijos prevencijos, privačiųjų interesų deklaravimo ir kitais klausimais. Vienas iš įdomiausių klausimų, kilęs ir Kauno seminare – ar VBO pirmininkai, vykdantys ministerijų biudžeto ir ES lėšomis finansuojamus projektus bei išplėstininėje seniūnaičių sueigoje dalyvaujantys seniūnaičiai turi deklaruoti privačius interses. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija yra pateikusi specialų išaiškinimą, kurį paskelbėme Dokumentų/ nuorodos skiltyje: https://lvbos.lt/dokumentai/

You are currently viewing Antrasis seminaras apie viešųjų ir privačiųjų interesų derinimą bendruomenėse Šiauliuose

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.