Rugpjūčio 25 dieną Antalieptėje, Zarasų r., prasidėjo Ukrainos ir Lietuvos jaunųjų lyderių akademija. Joje dalyvauja 27 dalyviai iš Ukrainos Chersono, Nikolaevo, Kirovogorodo ir Poltavos sričių jaunimo organizacijų bei Lietuvos jaunimo atstovų.

Ukrainos jaunimą penktadienį (rugpjūčio 24 d,) aerouoste pasitiko LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė ir Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininkas Sakalas Gorodeckis.  Vadovai pasirūpino svečių vakariene ir nakvyne, o S. Gorodeckis, būdamas Vilnaius Užupio bendruomenės premjeru, pravedė pažintinę ekskursiją Užupio respublikoje ir  pasirūpino, kad svečiai praeitų pasų kontrolę ir šventiniu Ukrainos Nepriklausomybės šventės tortu.

Sekančią dieną svečiai atvyko į Antalieptę, kur po apgyvendinimo iškart prasidėjo užsiėmimai.  Jaunųjų lyderių akademijoje prisijungė Lietuvos jaunimas. Pirma diena skirta susipažinimui, komandos formavimui, motyvacijai ir gero valdymo principai jaunimo organizacijoje. Vakarinė kūrybinė užduotis – padaryti projekto viešinimo marškinėlius.

Antrą Jaunųjų lyderių akademijos dieną, rugpjūčio 26 d., Ukrainos ir Lietuvos jaunimas diskutavo apie jaunimo problemas ir bandė ieškoti sprendimo būdų. Esame dėkingi Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentui Kęstučiui Vilkauskui už dalyvavimą diskusijoje „ Vietos savivaldos ir jaunimo bendradarbiavimas“.

Rugpjūčio 27 dieną akademijoje vyks seminarai, jaunųjų kontaktų mugė. Linkime jauniesiems lyderiams sėkmės ir geriausių įspūdžių!
Stovykla – akademija vyks iki rugpjūčio 27 dienos vakaro.

Projektas „Ukrainos Hersono, Nikolajevo, Kirovogorodo ir Poltavos sričių jaunimo organizacijų tinklo sukūrimas pritaikant Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos patirtį“ stovykla finansuojamas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis (Užsienio reikalų ministerija).

Stovyklos nuotraukos yra skelbiamos FB paskyroje Lietuvos vietos bendruomnių organizacijų sąjunga.

You are currently viewing Lietuvos ir Ukrainos jaunųjų lyderių akademijoje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.