Iki rugsėjo 1 d. programa „Europa piliečiams“ skelbia kvietimu teikti paraiškas į šiek tiek kitokius projektinių paraiškų konkursus, teikiamus tiesiogai Europos komisijai. ES programą „Europa piliečiams“ Lietuvoje koordinuoja Lietuvos kultūros instituto „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje.
Informaciniai seminarai įvyko Biržuose, Alytuje, liepos 17 d. – Kaune. Liepos 18 d. vyko Vilniuje, liepos 22 – Visagine ir Klaipėdoje.

Artėjant paskutiniam ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminui – 2020 m. rugsėjo 1 d., iki kurio projektų pasiūlymus galite teikti visoms trims 2-os krypties priemonėms – Miestų partnerystei, Miestų tinklams ir Pilietinės visuomenės projektams, kviečiame sužinoti detales mūsų informaciniuose seminaruose.

Kam skirti seminarai? Tiek seminarai, tiek programos parama skiriama ne pelno organizacijoms – NVO, muziejams, bibliotekoms, kultūros centrams, mokykloms ir pan., taip pat savivaldybėms, ar vietos savivaldos institucijas atstovaujančioms įstaigoms, bendruomenėms, asociacijoms ir kt., – dirbančioms su tarptautiniais projektais, kuriose įtraukiant piliečius nagrinėjamos Europai, jos ateičiai ar jos vertybėms aktualios temos.

Programos tikslai yra šie:

  • prisidėti prie piliečių supratimo apie Europos Sąjungą, jos istoriją ir įvairovę;
  • skatinti Europos pilietiškumą ir gerinti pilietinio ir demokratinio dalyvavimo ES lygiu sąlygas;
  • gerinti atminimo, bendros istorijos ir Sąjungos vertybių bei Sąjungos tikslo suvokimą;
  • skatinti demokratišką ir pilietinį piliečių dalyvavimą Sąjungos lygiu, gerinant piliečių supratimą apie Sąjungos politikos formavimo procesą ir skatinant galimybes visuomenės ir tarpkultūriniam dalyvavimui ir savanorystei Sąjungos lygiu.

Daugiau apie programą: http://pilieciams.eu/apie-programa.

You are currently viewing Kvietimai teikti paraiškas programai „Europa piliečiams“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.