2021 m. gruodžio 9-10 d. Birštone Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizavo mokymus „Savanorystė bendruomeninėje veikloje. Kaip vėl norėti veikti? Kaip grįžti prie bendruomeninės veiklos esmės?“, kuriame susitiko bendraminčių būrys.

Pirmąją dieną lektorės: Milda, Milisenta, Vaida, Laura, Ernesta ir dalyviai pasidalino asmeninėmis savanorystės patirtimis. Išklausėme Savanorių vadybos pagrindus bei dirbome grupėse ieškodami atsakymų į daugelį bendruomenių lyderiams svarbių klausimų.
Antrąją dieną lektorius Vygandas papasakojo apie Sėkmingą komunikaciją bei Efektyvų darbingumą bei svarbiausia – Asmeninę motyvaciją.

Tai mokymai, kupini nuostabių žmonių, gerų emocijų, idėjų mainų, motyvacijos ir savimotyvacijos. Linkime įgautas žinias panaudoti savo veikloje, patirtį perduoti kitiems bendruomenininkams ir niekada neprarasti tos ugnelės širdyje.

Mokymų akimirkas galima pasižiūrėti čia.

Mokymai buvo vykdomi įgyvendinant projektą „LKBS veiklos ir finansinio tvarumo bei institucinių gebėjimų stiprinimas“ finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal finansuojamų Nevyriausybinių organizacijų fondo lėšomis, 2021 metais atrankos konkurso organizavimo nuostatus.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos informacija ir nuotraukos.

You are currently viewing Kaimo bendruomenių aktyvo mokymai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.