Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ruošdamasi artėjančiam Kaimo Parlamentu, jau keleri mėnesiai Lietuvos apskrityse ir rajonuose organizuoja diskusijas akualiais kaimo bendruomenėms klausimais.

Taip rugsėjo 9 d. Viečiūnuose (Druskininkų sav.) vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos aktyvo ir pirmininkės Virginijos Šetkienės susitikimas su Alytaus apskrities bendruomenių lyderiais ir VVG. Susitikime dalyvavo ir LR Seimo narė Guoda Burokienė.
LKBS pirmininkė V. Šetkienė informavo, kad susitikimo tikslas – pasiruošti Kaimo Parlamentui, kuris vyks spalio 18 d.
Susitikimo dalyviai pristatė, kaip vykdomos Bendruomeninių organizacijų tarybų funkcijos savivaldybėse, diskutavo apie ateinantį LEADER laikotarpį, tiesioginių seniūnų rinkimo problemas, kalbėjo apie VBT programą, aptarė kitus klausimus.

Rugpjūčio 17 d. pirmasis susitikimas įvyko Deltuvoje Žolinių spartakiados metu, kai bendruomenininkai susirinko aptarti bendruomeninės veiklos akaktualijas. Čia taip pat dalyvavo LR Seimo narė Guoda Burokiene, LKBS pirmininkė Virginija Šetkienė ir Ukmergės rajono aktyviausi bendruomenininkai.

Rugsėjo mėn. diskusijos vyks:
Rugsėjo 13 d. 15 val. Vilkaviškyje susitikimas su Marijampolės apskrities kaimo bendruomenėmis;
Rugsėjo 20 d. 11 val. susitikimas su Akmenės rajono kaimo bendruomenėmis, o 14 val. susitikimas su kitų Šiaulių apskrities rajonų kaimo bendruomenėmis;
Rugsėjo 23 d. susitikimas su Kaišiadorių kaimo bendruomenėmis.

You are currently viewing Diskusijos kaimo bendruomenėse

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.