Birželio 30 d. įvyko paskutinės LVBOS strategijos kūrimo darbo grupės – Bendruomeninio judėjimo (bendruomenių organizacijų) stiprinimo, nuotolinis susitikimas. Grupėje dalyvauja 6 dalyviai.

Susitikie diskutuota apie bendruomeninį judėjimą, kaip jį suprantame mes patys: kaimynystė, iniciatyvos, kultūra, tradicijos, pilietiškumas, teritorija, noras spręsti patiems iškilusias problemas, bendruoemnių organizacijų tinklo ir jo veiksmingumo svarba.
Aptarti veiklos, programinio finansavimo ir požiūrio į bendruomeniškumą skirtumai tarp BO ir bendruomenių kaime ir mieste. Svarstytas vietos bendruomenių organizacijos sąvokos tikslinimas ir įteisinimas, reali savivalda, Bendruomeninės organizacijų plėtros įstatymo įveiklinimas.

Svarbus bendruomenių veiklų viešinimas, informacijos apie jas sklaida. Grupės susitikimą moderavo moderatorė Ernesta Skeberė.

Liepos mėnesį bendruomeninio judėjimo grupė, kaip ir kitos, dirbs savarankiškai, pakartotiniai visų grupių susitikimai vyks rugpjūčio 17-18 dienomis, o antrasis diskusinis išvažiuojamasis strategijos kūrimo posėdis, kuriame susirinks LVBOS aktyvas ir darbo grupės vyks rugpjūčio 27-29 d. Mociškiuse, Pagėgių r.

You are currently viewing Bendruomeninio judėjimo stiprinimo darbo grupės susitikimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.