Birželio 5 d. Pasaulinės aplinkos dienos minėjimo proga Aplinkos ministerijos atstovai padėkojo visoms Klaipėdos miesto bendruomenėms už atkaklumą ginant teisę į švarią bei sveiką aplinką.

Kartu su visais sąlungos nariais ir klaipėdos bendruomenių asociacijos pirmininku Renldu Kulikausku sveikiname klaipėdiečių bendruomenes, o nuo Aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos ir viceministrės Rėdos Brandišauskienės visiems Klaipėdos vietos bendruomenių ir asociacijų nariams linkėjimus ir pasižadėjimą dirbti sąžiningai ir atsakingai.

Alina Andronova, Andrius Petraitis, Audronė Zalumskienė, Ausra Zarambiene, Daiva Kavaliauskienė, Gintaras Ramašauskas, Girskienė Ligita, Liudvika Kuzmičiūtė, Rasa Arcišauskienė, Rasa Senkiene, Regina Baguckienė, Tadas Baltuonis ir visiems Girulių bendruomenė, Asociacija Klaipėdos ,,Berželio“ bendruomenė, Klaipėdos Marių bendruomenė, Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenė, Asociacija Žvejybos Uosto Bendruomenė, Melnragės bendruomenė, Paupiai. Klaipėda ir INSB Smeltė ir asociacija Klaipėdiečių iniciatyva už demokratiją ir ekologiją – KIDE nariai – ačiū Jums! Tebūnie tai paskatinimas būti dar atkaklesniems siekiant visam miestui svarbių tikslų.

Renaldas Kulikauskas, Klaipėdos bendruomenių asociacijos pirmininkas.

You are currently viewing Aplinkos ministro padėka Klaipėdos bendruomenėms

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.