Apie 60 Kauno regiono nevyriausybinių organizacijų dalyvavo Aktyvių piliečių fondo info dienoje Kaune sausio 9 d. 

Informaciniame seminare buvo supažindinta su programos tikslais ir siektinais rezultatais, programos gairėmis, reikalavimais, pareiškėjo ir partnerių kriterijais, paraiškų rašymą ir jų vertinimą, aptarti priedai, paraiškos biudžeto pildymas, viešųjų pirkimų subtilumai. Per mobiliąją programėlę Mentimer dalyviai siuntė klausimus, į kuriuos fondo atstovės išsamiai atsakinėjo.

Ne visiems pasisekė užsiregistruoti ir dalyvauti antrojoje seminaro dalyje – praktinės projektų koncepcijos išsigryninimo dirbtuvėse. Tačiau tie, kurie buvo, tikrai nesigailėjo. Dalyviai buvo suskirstyti į 4 grupes, kuriose bandė sukurti pateiktų 4 iš 5 poveikio sričių projektines koncepcijas.
Praktinėse grupėse dalyvaiai bandė sudėlioti duotos srities projekto koncepciją, kurią reikėjo apsiginti pristatyme. APF darbuotojos papildė neaiškias vietas, atsakė į klausimus.
Seminaro pabaigoje visos grupės pristatė savo koncepcijas, atsakinėjo į klausimus, aiškinosi koncepcijos galimybes.

Ir info seminaras, ir praktinis seminaras padėjo į AP fondo prioritetus pažvelgti bendruomenių akimis. Seminare dalyvavo ir nemažai bendruomeninių organizacijų atstovų iš Kauno apskrities.

Kiti seminarai vyko Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje.
Iki 2020 m. vasario mėn. 28 d. Lietuvos nevyriausybines organizacijas kviečiamos teikti projektų koncepcijų paraiškas Aktyvių piliečių fondui.

Seminaro medžiaga yra čia.

You are currently viewing Aktyvių piliečių fondo informaciniame seminarai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.