• Post category:Naujienos

Nacionalinis NVO švietimo tinklas prašo bendruomenes padėti ir įsijungti į Iniciatyvą „Padėsiu mokyti(s)“ ieškoti savanorių.

Paskutinę sausio savaitę į mokyklos suolus sugrįžo mokiniai, neturintys sąlygų mokytis namuose arba patiriantys mokymosi sunkumų. Siekdamos, kad būtų užtikrintas sklandus mokymosi procesas ir mokiniams būtų suteikta visapusiška pagalba, nevyriausybinės organizacijos pradeda iniciatyvą „Padėsiu mokyti(s)“. Iniciatyva yra skirta padėti moksleiviams mokytis nuotoliniu, kontaktiniu ar mišriu būdu. Ji paremta savanoriškos veiklos principu – prie iniciatyvos kviečiami jungtis visi Lietuvos piliečiai nuo 16 metų ir taip padėti jaunajai Lietuvos kartai susidoroti su iškilusiais mokslo sunkumais.

Savanoriai padės mokiniams prisijungti prie sistemų, atlikti namų darbus, teiks emocinę pagalbą.

Minimali savanorystės trukmė yra 2 mėnesiai ir bent 4 valandos per savaitę.

Visus galinčius kviečiu pasidalinti informaciją socialiniuose tinkluose, savivaldybės internetiniuose puslapiuose bei pakviesti prisijungti visus norinčius ir galinčius savanoriauti švietimo įstaigose.

Registracijos nuoroda:http://bit.ly/padėsiu_mokytis_registracija

Šiuo metu ieškomi savanoriai į Jurbarko rajono Eržvilką ir aplinkinius kaimus: Rutkiškiai, Kartupiai, Varlaukis, Lybiškiai, Vilniškiai, Vačgirys. Čia dėmesio laukia 15 vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių (pagalba pamokose, motyvacija ir pan.

Taip pat savanorių laukia 10 vaikų Telšių r. – Luokės, Upynos, Baltininkų bendruomenėse, kuriems trūksta motyvacijos, nenori nieko veikti, nemato prasmės (5-10 kl.).

Jei bus sudaryta savanoriškos veiklos sutartis – informaciją saugosime penkis metus pagal Lietuvos vyriausiojo archyvaro įsakymo dėl bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklės patvirtinimo punktą Nr. 5.24 ( https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.394402/asr), o jei su jumis nebus sudaryta savanoriškos veiklos sutartis saugosime jūsų duomenis iki projekto pabaigos.

Anketoje nurodytų duomenų valdytojai:
Nacionalinis švietimo NVO tinklas. Juridinio asmens kodas 305397669. El. paštas: judita@svietimotinklas.lt.
LiJOT. Juridinio asmens kodas 191363642. El. paštas: prezidentas@lijot.lt
Lietuvos skautija. Juridinio asmens kodas 191907421. El. paštas: pirmija@skautai.lt

Bendras elektroninis paštas pasiteiravimui: suaugusieji@skautai.lt

Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti: tarpusavyje tarp aukščiau nurodytų valdytojų; LR valstybės institucijoms; LR švietimo įstaigoms, duomenų talpyklų paslaugas teikiančiai bendrovei.

Registracijos formoje prašome jūsų atsakyti į klausimus apie save bei savo galimybes padėti mokiniams, kurie mums padės įvertinti Jūsų tinkamumą savanorystei.

Nacionalinio NVO švietimo tinklo informacija.

You are currently viewing Kviečiami bendruomenių savanoriai mokymo iniciatyvai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.