Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras (toliau – Centras) 2012 m. inicijavo kaimo bendruomeninių organizacijų ir jų sąjungų informacinės bazės sukūrimą. Nuo 2018 m. spalio 1 d. Centras buvo likviduotas ir dalis jo funkcijų pavesta vykdyti VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai.

Sukurtoje Lietuvos kaimo bendruomeninių organizacijų ir jas vienijančių asociacijų (sąjungų) informacinėje bazėje skelbiami 51 Lietuvos savivaldybėje veikiančių kaimo bendruomeninių organizacijų ir jas vienijančių asociacijų (sąjungų) duomenys – kontaktinė ir kita informacija.

Duomenys skelbiami Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros (toliau – Agentūros) administruojamoje interneto svetainėje – www.litfood.lt.

Duomenys surinkti padedant savivaldybių administracijoms, vietos veiklos grupių darbuotojams, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai. Dauguma informacinėje bazėje pateikiamų duomenų sutikrinti su Juridinių asmenų registro duomenimis. Informacija atnaujinama nuolatos.

Tikimasi, kad surinkta informacija parodys / atskleis kaimo gyventojų pilietiškumą, aktyvumą bei norą spręsti iškilusias problemas. Taip pat tai leis efektyviau teikti konsultacijas ir mokymus kaimo bendruomeninėms organizacijoms, atlikti apklausas, rengti mokymo programas, sudarys galimybes kokybiškiau teikti valstybės paramą.

Agentūra dėkoja visiems, prisidėjusiems prie Lietuvos kaimo bendruomeninių organizacijų ir jas vienijančių sąjungų/asociacijų informacinės bazės atnaujimo.

Skelbiamoje duomenų bažėje užregistruota 2001 kaimo bendruomenė ir kaimo bendruomenių sąjungos ir vietos veiklos grupės.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungs informacija

You are currently viewing Atnaujinta kaimo bendruomenių duomenų bazė

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.