Vidaus reikalų ministerijos paskelbė konkursą geriausiems 2018–2020 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai nustatyti (Konkursas: už geriausią nusikaltimų prevencinį projektą ar iniciatyvą beveik 2000 eurų}.

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija konkurse kviečia dalyvauti savivaldybių institucijas bei įstaigas, nevyriausybines organizacijas, mokslo ir studijų institucijas, verslo subjektus, bendruomenes (bendruomenių organizacijas).

Šis konkursas nėra būsimo projekto ar bendruomenės iniciatyvos finansavimui gauti, tai vykdytų arba tebevykdomų (gerosios praktikos) projektų ir bendruomenių iniciatyvų įvertinimo konkursas.

Konkursui prašoma pateikti ne anksčiau kaip per praėjusius trejus kalendorinius metus, t. y. 2018–2020 metais, vykdytas (-a) (baigtas (-a) vykdyti arba tebevykdomas (-a)) nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektus ar bendruomenės iniciatyvas, atitinkančius konkurso nuostatų reikalavimus.

Teikiami projektai turi atitikti šias konkurso temas:– „Patyčių tarp nepilnamečių (internete ir (ar) realiame gyvenime) prevencija“;– „COVID-19: vaikų seksualinio išnaudojimo internete prevencija“. Teikiamos bendruomenės iniciatyvos neturi atitikti aukščiau nurodytų konkurso temų, tačiau turi prisidėti prie:
– nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos;
– viešojo saugumo užtikrinimo bendruomenės gyvenamojoje teritorijoje (jos dalyje ar keliose gyvenamosiose vietovėse);
– bendruomenės sutelktumo ir saugumo jausmo gerinimo gyvenamojoje teritorijoje.

To paties rengėjo konkursui teikiamų paraiškų dėl skirtingų projektų ar iniciatyvų skaičius neribojamas.

Paraiškos konkursui turi būti pristatytos iki 2021 m. kovo 1 d., pateikiant Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo politikos grupei (Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius, el. p. vsmpd@vrm.lt).
Konkursui pateikiama nustatyto turinio projekto ir iniciatyvos paraiška, kuria atitinkamai aprašomi teikiami projektai ir iniciatyvos.

Projektus ir iniciatyvas vertins speciali komisija pagal patvirtintus kriterijus.

Konkursą laimėjusio (-ios) projekto ir iniciatyvos rengėjams bus paskirta premija (iki 2 000 EUR). Kitiems konkurso dalyviams gali būti skiriamos paskatinamosios premijos (projektų rengėjams – ne didesnės, nei skirtos konkursą laimėjusio projekto rengėjui, iniciatyvų rengėjams – ne didesnės, nei skirtos konkursą laimėjusios iniciatyvos rengėjui) ir (arba) įteikti vidaus reikalų ministro padėkos raštai.

Daugiau informacijos apie konkurso nuostatus, sąlygas ir reikalavimus, taip pat projekto ir iniciatyvos paraiškų šablonus galima rasti pridedamoje informacijoje ir VRM interneto svetainėje: https://vrm.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/viesasis-saugumas-1 (išskleidus eilutę „Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkursas“), išsamesnė informacija taip pat teikiama tel. (8 5) 271 8322.

Kvietimas yra čia: https://vrm.lrv.lt/…/konkursas-uz-geriausia-nusikaltimu…

You are currently viewing VRM konkursas: už geriausią nusikaltimų prevencinį projektą ar iniciatyvą

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.