• Post category:Naujienos

Gegužės 25 d. Vilniaus bendruomenių asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mykolo Romerio Universitetu. Sutartimi apibrėžtos galimos bendradarbiavimas mokslinių tyrimų, mokymų organizavimo ir studentų praktikos srityse.

Tą pačią dieną LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė aptarė bendradarbiavimo galimybes su Mykolo Romerio universiteto prof. dr. Sauliumi Nefu. Numatoma pasitelkiant akademinę bendruomenę daugiau vykdyti įvairių tyrimų, kurie galėtų vėliau pasitarnauti vietos bendruomenėms. Iki rudens planuojama parengti tyrimų tematiką ir pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Drauge su LR Valstybinės kultūros paveldo komisijos administravimo skyriaus vedėja Anželika Vėžienė aptartos bendradarbiavimo galimybės siekiant išsaugoti kultūros paveldo objektus. Buvo išsakytos pastabos, kad įvairūs draudimai, griežti reglamentavimai dažnai yra didelė kliūtis, kodėl vietos bendruomenės nesiryžta rūpintis kultūros paveldo objektais arba įgyvendinti projektus, susijusius su kultūros objektų tvarkybos darbais. Birželio mėnesį numatoma drauge surengti apskritą stalą ir aptarti plačiau bendradarbiavimo galimybes.

Gegužės 25 d. Vilniaus Užupio bendruomenė atidengė Užupio konstituciją hindi ir sanskrito kalbomis. Didelės ir linksmos šventės akimirkas galima pasižiūrėti čia: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1417754644998660&id=957033811070748

You are currently viewing Vilniaus bendruomenių asociacijos sutartis su M. Romerio universitetu

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.