Valstybinė kultūros paveldo komisija ragina paveldo valdytojus, ekspertus, architektus, restauratorius, mokslininkus, muziejus, viešas ir privačias institucijas, vietos bendruomenes ir savanorius teikti paraiškas Europa Nostra 2021 m. paveldo apdovanojimams ir garsinti savo pasiekimus tarptautiniu mastu.

Europa Nostra yra viena svarbiausių žemyno nevyriausybinių kultūros paveldo organizacijų. Ji kiekvienais metais skiria prestižinius apdovanojimus už iškiliausius pasiekimus kultūros paveldo apsaugos srityje keturiose kategorijose.

Teikti paraiškas apdovanojimams galima 4 kategorijose: kultūros paveldo išsaugojimo, tyrimų, nuopelnų paveldo apsaugai ir edukacijos, mokymų bei sąmoningumo ugdymo. Paraiškų laukiama iki spalio 1 d.

Pagrindinis Europa Nostra tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą paveldo atžvilgiu tiek nacionaliniu, tiek europiniu mastu. Atstovaudama paveldo interesams organizacija glaudžiai bendradarbiauja su Europos Sąjunga, Europos Taryba ir UNESCO formuojant tarptautinę paveldo išsaugojimo politiką. Išsamią informaciją galite rasti prisegtuke arba https://vkpk.lt/naujienos/valstybine-kulturos-paveldo-komisija-ragina-teikti-paraiskas-prestiziniams-2021-m-europa-nostra-apdovanojimams/.

Taip pat prašome šia informacija pasidalinti su tais, kam ji galėtų būti aktuali, o pranešimą spaudai paviešinti savo institucijos / organizacijos interneto svetainėje.

Skaitykite daugiau ir paraiškų formos bei metodinė medžiaga: https://vkpk.lt/naujienos/valstybine-kulturos-paveldo-komisija-ragina-teikti-paraiskas-prestiziniams-2021-m-europa-nostra-apdovanojimams/

You are currently viewing Valstybinė kultūros paveldo komisija ragina teikti paraiškas 2021 m. Europa Nostra apdovanojimams

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.