Gegužės 5 d. nuotoliniu būdu įvyko Socialinio Verslo Forumas, kuriame dalyvavo ir bendruomenių atstovai.

Socialinio verslo forumas – tradicinis renginys, į vieną vietą kviečiantis socialinio verslo ir socialinių inovacijų atstovus, politikos formuotojus, akademikus ir susijusias institucijas, siekiant peržiūrėti socialinio verslo Lietuvoje aplinką, įvertinti praėjusius metus ir tolimesnes plėtros galimybes.

2019 metais Lietuva gavo EBPO rekomendacijas ir pagrindinius uždavinius, į kuriuos reikia atsižvelgti, siekiant šalyje kurti tvarią aplinką socialinių verslų augimui. Aštuntasis Socialinio verslo forumas siekia įvertinti, ko pavyko pasiekti per paskutinius du metus ir kuriems uždaviniams vis dar reikia didesnio visų suinteresuotų šalių dėmesio. Forume sesijų metu buvo pristatyti sukurti įrankiai, palengvinantys poveikio matavimą socialiniams verslams ir tolimesni žingsniai, kurie poveikio matavimo praktikoms padėtų įsitvirtinti Lietuvoje.

Forume savo įžvalgomis dalinosi ir Nacionalinės NVO koalicijos direktorė Gaja Šavelė.
Tikimės, kad jau netolimoje ateityje matysime vis spartėjantį viešųjų paslaugų delegavimą nevyriausybiniam sektoriui ir bus pasiekti strateginiuose dokumentuose numatyti rodikliai. Taip pat paslaugas gaus daugiau žmonių ir jos bus individualizuotos, kokybiškos ir inovatyvios.

You are currently viewing Socialinio verslo forume

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.