• Post category:Naujienos

„Šimtmečio dovanos“ – vienas svarbiausių Valstybės atkūrimo šimtmečio projektų, kuris jau antrus metus iš eilės kviečia skirti savo laiką bendruomenei ir šaliai, prisidėti prie savanorystės skatinimo.

Kasdien savivaldybėse skiriame laiką įvairiausioms iniciatyvoms, kurios kuria mūsų bendruomenę, įgalina kitus veikti, rūpinasi visuomene bei kuria malonesnę aplinką. Juk kasdien visa tai darome dėl savo šalies, tad kodėl tuo nepasidalinus su kitais?

Tai yra unikali galimybė užregistruoti savo veiklas, iniciatyvas, projektus ir gauti joms daugiau žinomumo Šimtmečio dovanos informacinių partnerių pagalba. Kartu tai yra ir galimybė skatinti prie organizacijų veiklų prisijungti kuo daugiau žmonių ir skleisti žinią apie savanorišką veiklą.

Tam, kad Šimtmečio dovana taptų dar reikšmingesnė, gruodžio 3 d. – Tarptautinę savanorio dieną – bus surengta šventė visiems dovanojusiems Šimtmečio dovanas!

Neribotą skaičių dovanų Lietuvai galima registruoti šiuo adresu: http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos/registracija. Jei iškiltų problemų pildant registracijos formą, drąsiai kreipkitės el. paštu informacija@lijot.lt.

Kaip dovanoti Šimtmečio dovanas?  Kviečiame registruoti dovanas pagal šias kategorijas:

  • Laikas bendrystei – kuriame bendruomenės, kolektyvo ar organizacijos tradicijas, suburiančias žmones leisti laiką kartu, skatiname pilietiškumą, stipriname socialinius ryšius, švenčiame nacionalines, miesto ar bendruomenės šventes.
  • Laikas gražesnei aplinkai – tvarkome ir gražiname savo bendruomenės, kaimo, miesto aplinką;surinktos šiukšlės viešose erdvėse, pasodintos gėlės ar medžiai, nudažyti suoliukai, suremontuota vaikų žaidimo aikštelė, suremontuota tvora ar padarytas remontas bendruomenėje nepasiturinčiai šeimai.
  • Laikas kitam – pasirūpiname mūsų aplinkoje gyvenančiais neįgaliaisiais, sergančiais, vienišais senjorais, vaikais, nepasiturinčiomis šeimomis, skirdami savo dėmesį ir laiką.
  • Laikas dalijantis savo žiniomis – dalinamės savo profesinėmis žiniomis, kurios įgalina kitus siekti savo tikslų (konsultavimas verslumo, komunikacijos, IT, amatų, teisiniais, projektų valdymo ar kitais klausimais).

Registruoti galima visas veiklas vykdytas 2018 metais.
Norime paprašyti Jūsų pagalbos, atliekant pora veiksmų:

Užregistruoti visas Jūsų ir Jūsų partnerių 2018 m. organizuotas iniciatyvas;

  • Pasidalinti informacija Jūsų turimais kanalais (internetiniame tinklapyje, Facebook ar kitų socialinių tinklų paskyrose);

Projektą globoja Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

 

You are currently viewing „Šimtmečio dovanos“ – savanorystės skatinimo iniciatyvos

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.