Gegužės 15 d. 13:00 val. organizuojamas papildomas mokomasis seminaras skirtas susipažinti su “Google for Nonprofits” programa. Į seminarą registruokitės užpildę šią formą.

Seminaro metu aptarsime „Google for Nonprofits“ ne pelno siekiančioms organizacijoms programą, „G Suite for Nonprofits“ įrankius ir detaliau pristatys programos „Ad Grants“ pasiūlymą bei „Google Ads“ pagrindus.

„Google Ad Grants“ ne pelno siekiančioms organizacijoms siūlo galimybę gauti reklamos skelbimų kreditą iki 10 000 USD per mėnesį, siekiant padidinti jų žinomumą, padėti kaupti lėšas, rasti savanorių bei partnerių. Norėdami užtikrinti, kad organizacijos sklandžiai taikytų ir naudotų šiuos kreditus, siūlome šį įvadinį seminarą.
Registracija: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc5eEinVUqGDIm0Mw…/viewform

Taip pat yra galimybė registruotis nemokamai konsultacijai su skaitmeninės rinkodaros specialistais kurie konsultacijos metu padės sukurti paskyras, tvarkyti reklamos kampanijas ir pasiekti geriausių įmanomų rezultatų. Galimas konsultacijų skaičius yra ribotas, o pirmenybė bus teikiama organizacijoms, kurios stebi seminarą ir prieš konsultacijas susipažino su „Ad Grants“.

You are currently viewing Seminaras „Google for Nonprofits“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.