Lietuva garsėja savitomis ir unikaliomis asmenybėmis, kurios yra unikalios tarsi gintaro kruopelytės. Unikalūs ir šių asmenybių vykdomi projektai gerinantys Lietuvos žemės ūkį, gyvenimo kokybę kaimuose bei mažuose miesteliuose. Sėkmingai vykdomi Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (toliau – KPP) projektai –  pamatas kuriant šių dienų ir ateities kartų gerovę – juk kaime gyventi gera.
Projektą inicijuoja Žemės ūkio ministerija, finansuoja Lietuvos kaimo tinklas, KPF ir ŽŪM. Projektas paskelbtas lapkričio pradžioje.

Projekto idėja – skirta viešinti KPP sėkmingiausius projektus, kurie tarsi ilgaamžis Lietuvos auksas garsina ir puošia mūsų valstybę. Krašto auksas tai mūsų pradžių pradžios, senovės ir dabarties saugotojas bei simbolis, tai – Lietuvos Gintaras. Lietuvai tai labiausiai tinkamas akmuo, nes formuojasi ir gyvena toje pačioje aplinkoje kaip ir mes. Gintaras suteikia kūrybiškumo, neša sėkmę ir ramybę. Šios visos savybės bei epitetai nusako ir KPP projektų vykdytojų originalumą, kūrybiškumą, pasišventimą Lietuvos kraštui. Sėkmingai vykdoma veikla tarsi gintaro luitai formuojasi ir spindi mūsų krašte.

Projekto tikslas – organizuojant bei įgyvendinant KPP projektų konkursą ir 10 renginių ciklą – KRAŠTO AUKSASdidinti KPP žinomumą, viešinti 2014–2020 m. Lietuvos kaimo plėtros programos įgyvendinimo gerąją patirtį bei pasiektus rezultatus. Skatinti aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose – įtraukti naujus kaimo plėtros dalyvius į žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros procesus, paskatinti visas suinteresuotąsias šalis įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesus, viešinti EIP veiklos grupių veiklą, skatinti inovacijas žemės ūkyje, maisto gamyboje, miškininkystėje, kaimo vietovėse. Bus apdovanoti  geriausi KPP projektų vykdytojai arba paramos gavėjai jau įgyvendinę projektus.

Siūlyti pretendentus apdovanojimams galėjo teikti visos norinčios organizacijos bei fiziniai asmenys iki gruodžio .

Balsuokite ir palaikykite kandidatus apdovanojimuose „Krašto auksas“, siekiant išrinkti geriausius Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos įgyvendintojus (projektus)!

Balsavimo platforma čia:

You are currently viewing Prasidėjo balsvimas už sėkmingiausių KPP projektų apdovanojimus „KRAŠTO AUKSAS“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.