• Post category:Naujienos

Kviečiame įvertinti bendruomenių projektus ir labiausiai patikusias idėjas projekte „Prisijungusi Lietuva“, kurios branduolys yra gyvenamosios vietovės bendruomenės ir jas supantys žmonės. KONKURSO BAIGIAMASIS RENGINYS/ BALSAVIMASAčiū visiems projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuoto bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyviams ir laimėtojams.

Praėjus metams nuo konkurso pradžios, galime pasidžiaugti, kad net 120 bendruomenių dalį savo veiklų perkėlė į skaitmeninę erdvę! Labai tikimės, kad šis konkursas suteikė Jums naudos – lai tai būna dar didesnis postūmis į skaitmeninį pasaulį, kuris šiuo metu labai reikalingas!

2020 m. gruodžio 19 dieną 11:00 – 13:30 val. kviečiame visus bendruomenių narius dalyvauti konkurso VIRTUALIAME BAIGIAMAJAME RENGINYJE. Įvertinus rezultatus, buvo atrinkti 9 pretendentai į tris nominacijas: IDĖJOS, INOVATYVUMO ir TVARUMO.

Kviečiame aktyviai dalyvauti balsavime adresu konkursas.beti.lt/balsavimas. Iki 2020 m. gruodžio 16 dienos atiduokite savo balsą ir išrinkite tai, kas Jums labiausiai patinka!Renginio Facebook https://fb.me/e/5vhDfjvg1

Apie įvairius projektus bendruomenėse #prisijungusilietuva.
Džiugu, kad nominantais paskelbtos mūsų kaimo bendruomenės.

Su visais projektais galime susipažinti čia: https://konkursas.beti.lt/igyvendinti-projektai/

You are currently viewing „Prisijungusi Lietuva“ paskelbė balsavimą

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.