Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su savo komandos nariais trečiadienį, vasario 27 d. dirbo Kazlų Rūdoje, Marijampolės regione. Šalies vadovas ir jo patarėjai susitiko su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos. Vilkaviškio ir Šakių rajonų merais, bendruomenių lyderiais, administracijos vadovais, švietimo ir kultūros darbuotojais, ūkininkais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir verslo atstovais. Tokiais vizitais Prezidentūra siekia stiprinti Lietuvos regionus, pagerinti jų bendradarbiavimą su centrinės valdžios institucijomis.

Susitikęs su vietos bendruomenėmis, Prezidentas akcentavo, kad jų lyderiai buvo vieningi ir gerai pasiruošę pokalbiui, kėlė aktualius klausimus, įvardijo konkrečias problemas ir turėjo siūlymų, kaip jas spręsti, pavyzdžiui, remiant ir stiprinant savanorystę regionuose. Pasak šalies vadovo, vietos bendruomenės geba greitai ir gerai atliepti aktualius vietos žmonių rūpesčius, yra labai svarbios pilietiškumo ugdymui.
Džiugu, kad Prezidentas išklausė Marijampolės apskrities kaimo bendruomenių lyderių, pažadėjo atsižvelgti į išsakytas problemas, paragino siūlyti sprendimus.

Prieš tai Prezidentas ir jo komanda buvo susitikę su Plungės ir Utenos apskričių bendruomenių atstovais ir regionų vadovais.

LR Prezidentūros informacija ir nuotrauka.
https://www.lrp.lt/…/prezidentas-svarbu-isiklausyti-i…/33829

You are currently viewing Prezidento susitikimas su Marijampolės apskrities bendruomenėmis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.