Birželio 12 d. LVBOS tarybos nariai ir pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo pirmame Nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos posėdyje. Nacionalinės tarybos sudėtyje 10 LVBOS narių atstovų (6 kaimo, 4 miesto vietos bendruomenių), 8 ministerijų, po vieną Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Lietruvos savivaldybių seniūnų asociacijos atstovą. Posėdžio pradžioje vidaus reikalų viceministras Darius Urbonas pasveikino tarybos narius ir palinkėjo sėkmės tarybos veikloje.

Pirmajame posėdyje slaptu balsavimu buvo išrinktas tarybos pirmininkas ir pavaduotojas bei aptarti veiklos planai. Džiaugiamės, kad pirmininku buvo išrinktas LVBOS pirmininkas Ramūnas Navickas, o pavaduotoja – Dalia Masaitienė, VRM Ministerijos vyresnioji patarėja. Pasirašę nešališkumo deklaracijas, diskutuota apie tarybos veiklos prioritetus. Sutarta, kad per mėnesį taryba turėtų sudaryti veiklos planą, kuris bus svarstomas kitame, liepos 11 d. posėdyje.
Kviečiame bendruomenių organizacijas teikti pasiūlymus dėl Bendruomenių organizacijų tarybos veiklų, prašome rašyti į el.paštą lvbosajunga@gmail.com.

You are currently viewing Pirmasis Nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos posėdis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.